http://www.codeengineers.com/googleadwords/p39__kampanie_google_adwords_plock_sem_tworzenie_prowadzenie_reklamy_cennik_oferta_mazowieckie.html - google adwords mazowieckie - Płock to miejsce gdzie można zamówić kampanię AdWords
stomatolog Bochnia opinie www.emident.pl protetyka Bochnia
zabawki edukacyjne intnetowy opinie Zamów zabawki edukacyjne już dziś i skorzystaj z szerokiej oferty. Promocje ograniczone czasowo. Każde dziecko doceni zabawki edukacyjne za ich ciekawą kompozycje i walory poznawcze. Zapytaj o ofertę w naszym sklepie internetowym.      smok osub 80w cena
MODA

Rodzaje zapięć kolczyków

Kupując kolczyki w sklepie, rzadko zwraca się uwagę na zapięcie, jakie posiada dany kolczyk. Kobiety kupujące ten rodzaj biżuterii zazwyczaj niczym szczególnym się nie kierują przy ich wyborze. Zwykle ważne jest to, aby były ładne i pasowały do danego ubioru kolorystycznie. Warto zwrócić jednak uwagę na praktyczność i wygodę, a mianowicie jakie zapięcie kolczyka będzie najkorzystniejsze dla klienta.  Przedstawię kilka przykładów dla większej czujności przy kolejnym zakupie:

Bigiel angielski– zapięcie typu libra. Wygodne w noszeniu zapięcie jest nie widoczne, nie wpływa ono na kształt i konstrukcje kolczyka. Dzięki takiej budowie można uniknąć zagubienia kolczyka. Ten typ zapięcia używa się przy większych lub przy luksusowych kolczykach. Bigiel angielski może to być również zatrzask lub mechaniczne zapięcie. Jest to najpopularniejsze zapięcie kolczyków w Europie. Rodzaj ten używany często do większych rozmiarów kolczyków. Jego zaletą jest proste i bezpieczne zapięcie, dzięki haczykowi zamykany jest mechanicznie zatrzask, który chroni kolczyk przed wypadnięciem.

Bigiel otwarty zastosowanie ma w wiszących kolczykach. Zakłada się go szybko, a sama jakość z noszenia jest komfortowa. Dawniej były częściej wykonywane w wersji sztucznej biżuterii, zaś dziś w większości z metali szlachetnych.

Kolczyki wkręty zauważalne w większości rodzajów kolczyków od krótkich po dłuższe wiszące. Łatwość zakładania zachęca konsumentki do kupna. Zapięcie w postaci sztyftu należy założyć do ucha, jednocześnie pamiętając o założeniu z tyłu ucha zatyczkę. Takiego rodzaju kolczyka nie powinno brakować u żadnej kobiety. Kolczyki wkręty mają także pewne wady takie jak łatwość zgubienia kolczyków przy luźnej zatyczce bądź możliwość połknięcia przez dziecko przy chwilowej nie uwadze rodzica.