PORTALE PARTNERÓW
Bez kategorii

Kurs instruktora siłowni – zbalansowany i bezpieczny trening

Praca instruktora na siłowni to marzenie wielu młodych ludzi, dla których pasją jest sport i dbanie o własną sylwetkę oraz zdrowie. Jednak nie każdy instruktorem na siłowni może zostać. Aby móc wykonywać ten zawód odpowiedzialnie, mając pewność, że będziemy w stanie prowadzić treningi naszych podopiecznych w sposób odpowiedni i co najważniejsze bezpieczny, powinniśmy być zaopatrzeni w odpowiednią wiedzę, a najlepiej dodatkowo w uprawnienia, które będą potwierdzały zdobytą wiedzę i umiejętności.

Kurs instruktora siłowni – zbalansowany i bezpieczny trening

Każdy, kto marzy o pracy instruktora siłowni, powinien wcześniej odbyć odpowiedni kurs, który zaopatrzy go w wiedzę niezbędną na tym stanowisku. Takich kursów możemy znaleźć obecnie na rynku wiele, jednak dokonując wyboru już konkretnego, powinniśmy się kierować renomą placówki, uczelni sportowej, która takie kursy prowadzi a także informacją o uprawnieniach danej uczelni do prowadzenia danego rodzaju kursów. Duże znaczenie ma także kadra trenerska związana z daną uczelnią.

Kurs instruktora siłowni w przypadku renomowanych kursów jest prowadzony zazwyczaj przez trenerów znanych w środowisku sportowym, ludzi posiadających bogate doświadczenie w danej dyscyplinie a także posiadających bogaty dorobek zawodowy.

Odbycie takiego kursu upoważnia nie tylko do prowadzenia zajęć na siłowni, ale także do pracy w klubach sportowych, certyfikaty w językach angielskim i polskim otwierają drzwi do pracy nie tylko na terenie kraju ale także całej Unii Europejskiej. Wiedza zdobyta podczas kursu wykracza poza zakres samych ćwiczeń, obejmuje dodatkowo także aspekty dietetyki, treningu funkcjonalnego oraz medycznego, co ma niebagatelne znaczenie podczas wdrażania programów treningowych nakierowanych przede wszystkim na uzyskanie efektów prozdrowotnych.

 
Zadzwoń:
+71 7127712
Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
”kurs

Dojazd: