niesamowicie wygodne pakowanie bizuterii znajdziesz tylko na lulany.pl - pakowanie bizuterii dla kobiet - oferujemy pakowanie bizuterii dla kobiet w najlepszych cenach na lulany.pl
spedycja Polska Anglia londyn Oferujemy niezawodny transport w dobrej cenie. Dajemy gwarancję dostarczenia przesłki we wskazane miejsce i o określonym czasie.
kurs trenera personalnego Kraków wes opinie Wyjeżdżasz na kolonie jako wychowawca - podnieś swoje kompetencje na kursie kierownika kolonijnego! Szukasz miejsca, w którym możesz zdobędziesz kompetencje trenera personalnego? Zgłoś się do Akademii Mistrzostwa Sportowego, lidera wśród placówek dydaktycznych z zakresu sportu. W ofercie znajdziesz profesjonalny kurs trenera personalnego i wiele więcej. Nie czekaj dłużej, zapisz się na kurs jeszcze dziś!     
przycinarka mp3   lampa pierścieniowa rgbbuty do koszykówki męskie   nity ozdobnezestaw do destylacji   mata absorpcyjna   okucia retro   ut210e pro   drapak dla kota 170 cm   mtd minirider 60 opinie   Subiekt GT
motoryzacja

Wymiana felg – czy warto posiadać ich dwa komplety

Spore grono posiadaczy czterech kółek, którzy mają dwa komplety opon zastanawiają się, czy inwestować w drugi zestaw felg, i czy to będzie dobra inwestycja? Sprawdźmy!

Klimat w naszym kraju oraz opony, których specyfikacja w zakresie warunków, powodują, że sezonowa wymiana opon jest bardzo powszechna. Jednak tutaj pojawia się problem z ich montażem i przechowywaniem. Jednak można to rozwiązać w bardzo prosty sposób – inwestując w drugi komplet felg. Oczywiście mogłoby się wydawać, że to zbędny wydatek, jednak w dłuższej perspektywie może się okazać, że takie rozwiązanie ma sens, jest ekonomiczne i wygodne.

Czy oszczędzimy coś mając drugi komplet felg?

Hmm, najpierw musimy zainwestować, by potem móc oszczędzać 😉 Inwestując w dodatkowy komplet felg, oszczędzimy na późniejszym przekładaniu samych opon w wulkanizacji. A trzeba pamiętać, że należy to robić dwa razy w roku. Należy sobie uzmysłowić, jaki jest koszt przełożenia kompletu opon i pomnożyć razy dwa. Po takich wyliczeniach łatwo wywnioskować, że nowy komplet felg zwróci się nam w ciągu około 3 sezonów.

Poza tym posiadając drugi komplet kół, możemy montować je sami, bez udziału wulkanizatora, dzięki czemu nie zaskoczą nas ani nagła zmiana pogody, ani kolejki w warsztatach samochodowych. A jeśli i tak zdecydujemy się zmianę kół zlecić wulkanizatorowi, to zajmie ona dużo mniej czasu niż przekładanie opon na felgach, a i zapewne będzie dużo tańsza. Trzeba pamiętać, że przy każdej wymianie kół należy je wyważać.
Oczywiście warto również pamiętać, że dużo łatwiej przechowywać opony na felgach niż same opony.

Popularne tagi: wymiana felg Mikołów , felgi Gliwiceopony Mikołów , konfigurator opon Żory , konfigurator opon Tychy

 

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.facebook.com/serwisoponkret/
wymiana felg Mikołów

Dojazd: