MODA

Kurtki Brandit – zimowy outdoor, czyli jaką kurtkę wybrać

Wybierając się na zimowy survival, warto zadbać przede wszystkim o porządną odzież. Pamiętaj o zabraniu ze sobą odpowiedniej odzieży termicznej, dobrych butów, namiotu, śpiwora oraz innych przedmiotów. Poza tym pamiętaj o najważniejszym elemencie, jakim jest zimowa kurtka outdoorowa. Niżej przedstawiamy najważniejsze cechy dobrej zimowej kurtki survivalowej.

Kurtki Brandit – najważniejsze rodzaje kurtek

W zasadzie każdy sklep survivalowy ma w swojej ofercie co najmniej kilka rodzajów kurtek, które różnią się krojem, marką no i przeznaczeniem. Każda z nich skutecznie chroni od deszczu, mrozu, wiatru, a do tego odpowiednia będzie w góry, do lasu czy na miejskie spacery. Praktyka i doświadczenie survivalowców pokazuje, że tak naprawdę przyda się dwa rodzaje kurtek – letnia przeciwdeszczowa i zimowa puchówka. Taki wybór wynika z ubioru na cebulkę.

Pewnie nurtuje Cię pytanie, dlaczego na zimę najlepsze są kurtki puchowe? Ponieważ mają one najlepsze właściwości izolacyjne, a dodatkowo są lekkie i wygodne w pakowaniu. Mają również też swoje minusy – największy to mała odporność na deszcz.

Kurtki Brandit – na jaki model warto postawić?

Na rynku znajdziesz bardzo dużo produktów wielu producentów odzieży wojskowej i survivalowej. Jednym z takich produktów są kurtki Brandit. Kurtki te cechuje wysoka jakość. Większość modeli jest wielosezonowa – mają odpinaną grubą, ciepłą podszewkę, co sprawia, że są uniwersalne.

Pamiętaj jednak, że dobra zimowa kurtka outdoorowa to podstawa wszelkich wypraw.

Zadzwoń:
+48
508 624 135

Zobacz stronę:
https://www.morowo.com.pl/militaria
”kurtki

Dojazd: