PORTALE PARTNERÓW
MODA,  STYL

Kolczyki szmaragd – z jakimi stylizacjami je łączyć?

Dla większości kobiet najważniejszym elementem codziennych stylizacji są kolczyki. Potrafią wspaniale podkreślić kobiecą twarz i przykuć uwagę naszych rozmówców. Szczególnie pięknie prezentują się kolczyki z kolorowymi kamieniami szlachetnymi jak szmaragd. Takie kolczyki będą świetnym dodatkiem do klasycznej wieczorowej sukni oraz eleganckiego ubioru. Z czym najlepiej je łączyć i jakie panie będą się w nich najlepiej prezentować? .

Kolczyki ze szmaragdem – jaką stylizację do nich dobrać?

Biżuteria ze szmaragdem kojarzy się nam z eleganckimi, wytwornymi ozdobami, które niegdyś nosiły historyczne królowe i księżniczki. Także obecnie jest postrzegana jako dodatek na wielkie wyjścia, do sukni balowej czy eleganckiego kostiumu. Bardzo dobrze kolczyki szmaragd będą wyglądać z prostą, czarną suknią. Stylizacja będzie wyglądać na elegancką, ale nie przesadzoną. Wybierając kolczyki ze szmaragdem warto łączyć je także ze złotymi dodatkami. Świetnie będą również wyglądać założone do prostej białej koszuli czy czarnego garnituru  nadając stylizacji niego elegancji i charakteru. W kolczykach ze szmaragdem będą pięknie się prezentować panie niezależnie od typu urody, jednak szczególnie korzystnie wyglądają panie o ciemnych włosach. Jeśli jesteś brunetką lub szatynką sprawdź jak zieleń szmaragdu wspaniale podkreśli kolor Twoich włosów.

Kolczyki szmaragd – ile kosztuje taka biżuteria?

Wbrew pozorom biżuteria ze szmaragdem nie kosztuje krocie, jak niektórzy mogą sądzić. Wszystko zależy od wielkości użytego kamienia. Są oczywiście naszyjniki czy bransoletki, które kosztują nawet  kilka tysięcy. Jeśli chodzi o kolczyki szmaragd możemy zakupić je już od nieco ponad 100 zł. Nie jest to więc, aż tak duży koszt by nie można było sobie pozwolić na ich zakup.