torebki damskie - nowinko.pl - Modne torebki damskie w niskich cenach. U nas najwyższa jakość i najniższe ceny.
Promocje na wyjazdy w jogą w lato wyjazdy z jogą http://bizneskatalog.esy.es/sport-i-turystyka/ Tanie wyjazdy z jogą. Sprawdź, bo warto.
http://wozniakiewicz.net/blog/zmiany-w-podatkach-2020-i-mniejszy-zus-dla-firm/ mały zus dla nowych firm 8-315     
bateria 510 e papieros   voopoo argus 200wsamochód rc   naszyjniki przyjaźni dla trzech osóburządzenie do temperowania czekolady   nagrobek dla psa   rysik do tabletu   albumy do kart pokemon   lalka hiszpańska z włosami   levi karter   mobilgarázsok
MODA

Futro z norek – dlaczego warto wybierać naturalne futro

Futra na początku miały spełniać funkcję praktyczną, zapewniać ciepło i przeciwdziałać wychłodzeniu organizmu. Śmiało można rzec, że naturalne futra w użytkowaniu przez człowieka są od zawsze. Jednak w dzisiejszych czasach kojarzone są z luksusem i nie tak wiele osób może sobie na nie pozwolić. Futro z norek, królików czy lisów są ekskluzywne, ale służą ich posiadaczom przez wiele lat.

Futro z norek – właściwości naturalnych futer

Futer naturalnych nie wybiera się tylko ze względu na ich ekskluzywność. Wszystkie naturalne materiały są zwyczajnie przyjazne dla naszej skóry. Żadne sztuczne futro nie dorówna futrom naturalnym pod względem ciepłochronności, która odpowiada za to, jak w konkretnym futrze jest nam ciepło, i jest ona uwarunkowana gęstością i długością włosa, a powietrze znajdujące się między włosami i w nich samych stanowi idealną izolację cieplną. Dla naszej skóry jest to idealne. Może ona w takim futrze swobodnie oddychać, nie jest narażona na przegrzanie, a nasz organizm chroniony jest przed wyziębieniem.

Futra naturalne wytwarza się z różnych zwierząt, jednak najczęściej jest to futro z norek, lisów, królików. Jedynym zamiennikiem dla futer naturalnych są futra sztuczne. Jednak nie oszukujmy się, takie produkty niestety nie są ekologiczne i biodegradowalne.  Natomiast futro z norek jest produktem naturalnym, odnawialnym i biodegradowalnym. Producenci naturalnych futer nie niszczą dzikiej przyrody, a jedynie wykorzystują część tego, co przyroda wytworzy w każdym roku.