PORADY

Elektroniczne papierosy – budowa

E papieros zbudowany jest z dwóch elementów baterii i clearomizera. Za zasilanie elektronicznego papierosa odpowiada bateria. Baterie mogą różnić się pojemnością, a także czasem ładowania. W przypadku osób, które wypalają ok. 30 tradycyjnych papierosów dziennie, zazwyczaj wystarcza jedno ładowanie na dobę.

Za proces podgrzewania liquidu odpowiada mikroprocesor, który umieszczony jest w baterii. Większość dostępnych baterii to manualne baterie, które uruchamia się przyciskiem. Przeważnie bateria posiada zabezpieczenie, dzięki któremu sama się nie uruchomi. Baterię można ładować za pomocą ładowarki sieciowej lub USB.

Wraz z rozwojem technologii w elektronicznych papierosach wprowadzane są coraz to nowsze rozwiązania. Aktualnie najpopularniejszym rozwiązaniem systemu grzewczego jest clearomizer. Jest to następca atomizerów i kartomizerów. Jednak w nim wyeliminowano wady, które występowały w starszych urządzeniach.

Clearomizer to element, do którego nalewany jest liquid. Odpowiada za podgrzanie liquidu i zamienienie go w parę, którą użytkownik elektronicznego papierosa się inhaluje. Cechą, która odróżnia clearomizer od wcześniejszych systemów grzewczych, które były wcześniej stosowane, jest brak wypełnienia watą oraz przeźroczysta obudowa lub okienko, które umożliwiało stałą kontrolę poziomu liquidu.

Clearomizery to bardzo proste w obsłudze urządzenia, a liquid można w nich uzupełniać prosto z buteleczek. Jego okres użytkowania również został znacząco wydłużony, a to dzięki zastosowaniu w nim wymiennych zespołów grzewczych.

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

 

Popularne tagi: elektroniczne papierosy tanio , elektroniczne papierosy części , elektroniczne papierosy akcesoria , elektroniczne papierosy części zamienne , elektroniczne papierosy akcesoria zamienne