PORADY

Elektroniczne papierosy akcesoria zamienne

Elektroniczne papierosy to nowoczesny sposób na tańsze palenie. Pomijając kwestię mniejszości szkodliwości palenia e papierosa, z nim również związane są dodatkowe jednorazowe wydatki, których może wystarczyć nawet na odpowiednik 10 paczek zwykłych papierosów.

Zakup najprostszego zestawu (baterii, ładowarki i clearomizera) kosztuje w granicy 70 złotych, droższy już około 300 zł i więcej. Poza tym do palenia elektronicznego papierosa potrzebujesz liquidów, które kosztują w granicach 20 zł. 1 ml płynu to odpowiednik 1 paczki tradycyjnych papierosów.
Często e-palacze kupują dodatkowo aromaty, części zamienne https://maniolo.pl/e-papierosy/ i inne dodatki do elektronicznych papierosów.

 

Elektroniczne papierosy akcesoria zamienne – ustnik do atomizera

 

Ustnik to wymienny element w elektronicznych papierosach. Jak można wnioskować z nazwy, służy do chwytania go ustami, aby móc zaciągnąć się parą wodną wytwarzaną przez podgrzewanie liquidu. Niestety nie istnieje jeden uniwersalny i idealny ustnik do elektronicznych papierosów. Jego dobór to bardzo indywidualna kwestia. Tak naprawdę, każdy palacz oczekuje czego innego w trakcie palenia. Ustnik jest bardzo ważnym elementem składowym elektronicznego papierosa.

 

Elektroniczne papierosy akcesoria zamienne – baterie

 

Zasilanie elektronicznych papierosów odbywa się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zasilanie ich za pomocą akumulatorka wielokrotnego użytku, który można załadowywać i rozładowywać w trakcie jego użytkowania. Są one zamontowane na stałe.
Drugą metodą jest zasilanie e papierosów za pomocą baterii, którą w prosty sposób można odłączyć od e papierosa. To rozwiązanie ma dużą zaletę. Otóż mając dodatkową baterię, można w pełni korzystać z e papierosa bez konieczności korzystania z ładowarki.

 

Elektroniczne papierosy akcesoria zamienne – szkła

 

Szkła pozwalają ocenić ilość pozostałego liquidu w zbiorniku, co umożliwia nam uzupełnienie go na czas, by grzałka była cały czas zamoczona w płynie. Mogłoby się wydawać, ze szkła te są bardzo wytrzymałe. Niestety czasem się zdarza, że nawet małe uderzenie powoduje pęknięcie i wyciek liquidu.

Na szczęście elektroniczne papierosy części zamienne znajdziesz na Maniolo.pl , Cetia.pl , Nowinky.pl oraz Lulany.pl .

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/